Wagi nierdzewne

Wagi nierdzewne to wagi przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach, odporne na niskie i wysokie temperatury. Wagi przemysłowe ze stali nierdzewnej, to wagi wykorzystywane w miejscach, gdzie waga przemysłowa wykonana ze zwykłej stali stopowej nie wytrzyma niesprzyjających warunków otoczenia. Wagi nierdzewne, to wagi mocne, wykonane z tzw. „kwasówki”, hermetyczne, szczelne.
wagi przemysłowe
Wagi magazynowe ze stali nierdzewnej o wysokim stopniu ochrony przed wilgocią i zapyleniem pozwalają na ważenie skrzynek i opakowań w niesprzyjających warunkach w zakładach produkcji artykułów spożywczych takich jak: przetwórstwa owocowo – warzywne, zakłady mięsne, produkcja napoi i słodyczy, mleczarnie, piekarnie.
wagi pomostowe
Wagi nierdzewne znajdują również zastosowanie przy ważeniu agresywnych substancji chemicznych. Cała waga, czyli konstrukcja, szalka oraz miernik wagowy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Klasa szczelności oferowanych wag to IP68.
waga nierdzewna
Wagi przemysłowe o wysokim stopniu odporności, wykorzystywane są często w pomieszczeniach o znacznym zapyleniu, dużej wilgotności lub do pracy w otoczeniu wystawionym na działanie substancji żrących.


Pobierz broszurę (.pdf)

Szybki kontakt

Mobilwag Kamil Włodarczyk
20-807 Lublin ul. Czeremchowa 15
NIP 712 277 45 97

tel. 793 071 071, 788 071 071
e-mail: info@mobilwag.pl

Allegro

Sklep Mobilwag