+48 793 071 071

Elektroniczne wagi przemysłowe

Wagi przemysłowe to elektroniczne urządzenia pomiarowe, które obecnie wykorzystuje się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Elektroniczne wagi przemysłowe znajdują zastosowanie zarówno w magazynach i dużych firmach, zajmujących się szeroko pojętą logistyką, jak i w gospodarstwach rolnych czy sadowniczych, fermach drobiu lub żywego inwentarza. Także małe firmy, w których produkt sprzedawany jest w jednostkach masy: kg lub g, stosują wagi pomostowe.

Współcześnie elektroniczne wagi przemysłowe stanowią standardowe wyposażenie każdej hali produkcyjnej, fabryki, sortowni, hurtowni lub magazynu. Wagi magazynowe pomostowe służą jako narzędzie pracy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ważenia: towarów, palet, europalet, bigbag’ów, skrzyniopalet itp. Często takie wagi określane są jako wagi paletowe.

wagi-przemysłowe4

Nasze wagi przemysłowe najazdowe i platformowe - dlaczego warto?

Oferowane przez nas wagi pomostowe posiadają w standardzie mierniki z wyraźnym, podświetlanym wyświetlaczem, ułatwiającym odczyt wagi. Ponadto każda dostępna w naszej ofercie waga platformowa odznacza się wyjątkowo stabilną konstrukcją, co gwarantuje zawsze prawidłowy wynik ważenia oraz bezproblemową legalizację ponowną. Wagi pomostowe dostępne są w wersji stalowej, malowanej proszkowo na kolor czarny oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Nasze wagi przemysłowe platformowe wyróżniają się więc długim okresem użytkowania.

Zastosowanie wag przemysłowych, wag pomostowych czy wag paletowych w większości głównych działów gospodarki to obecnie wymóg dla każdego przedsiębiorcy, który chce z powodzeniem rozwijać swoją działalność i konkurować na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Zalety naszych wag - wagi przemysłowe, magazynowe, towarowe i platformowe

Wagi nierdzewne

Wagi nierdzewne to wagi przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach, odporne na niskie i wysokie temperatury. Wagi przemysłowe ze stali nierdzewnej, to wagi wykorzystywane w miejscach, gdzie waga przemysłowa wykonana ze zwykłej stali stopowej nie wytrzyma niesprzyjających warunków otoczenia. Jest to waga towarowa mocna, wykonana z tzw. „kwasówki”, hermetyczna i szczelna.

Waga magazynowa ze stali nierdzewnej o wysokim stopniu ochrony przed wilgocią i zapyleniem pozwala na ważenie skrzynek i opakowań w niesprzyjających warunkach w zakładach produkcji artykułów spożywczych takich jak: przetwórstwa owocowo – warzywne, zakłady mięsne, produkcja napoi i słodyczy, mleczarnie, piekarnie. Wagi towarowe nierdzewne znajdują również zastosowanie przy ważeniu agresywnych substancji chemicznych. Cała waga pomostowa, czyli konstrukcja, szalka oraz miernik wagowy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Klasa szczelności oferowanych wag to IP68. Poniżej przedstawiona jest nierdzewna waga do palet.

Oferujemy wagi magazynowe do 150 kg – 6000 kg z legalizacją.

wagi-przemysłowe-2
Skip to content