Wagi samochodowe

Wagi najazdowe samochodowe to produkty przeznaczone do pomiaru wagowego pojazdów. Zwykle na stałe montowane są w miejscach, w których niezbędne jest częste kontrolowanie masy pojazdów. Wagi samochodowe stalowo-betonowe wykorzystuje się przede wszystkim do ważeń aut ciężarowych w celu pobrania opłat, obliczania załadunku czy kontroli bezpieczeństwa dróg.

Wagi najazdowe - z czego się składają?

Waga samochodowa składa się z części mechanicznej oraz z wyposażenia elektronicznego. Część mechaniczna, którą posiadają wagi samochodowe, to pomost ważący oraz czujniki tensometryczne wraz z łożyskami, zapewniającymi optymalne przeniesienie siły obciążenia i ochronę przed przeciążeniami. Elektronika ważąca składa się z uniwersalnego, programowalnego systemu pomiarowo-sterującego, dzięki któremu wagi samochodowe najazdowe są naprawdę funkcjonalne. Przetworniki, które posiadają wagi samochodowe, dzięki stałości parametrów w czasie i odporności na czynniki środowiska zapewniają długoletnią pracę. System pomiarowo-sterujący stwarza szerokie możliwości dalszego przetwarzania i analizy wyników ważenia.

Wagi najazdowe, które Państwu oferujemy, to współcześnie szalenie ważne urządzenia pomiarowe. Praktycznie każdy samochód przed wyjazdem w trasę musi zostać zważony. W związku z tym obok sortowni, hali produkcyjnej, magazynu, fabryki, warto również, aby na terenie zakładu znajdowała się waga samochodowa. Może to być waga samochodowa najazdowa albo zagłębiana. Na zamówienie klienta oferujemy również wagi samochodowe ocynkowane.

Wagi samochodowe
Waga samochodowa

Wagi samochodowe najazdowe - dlaczego warto kupić u nas?

Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie produkcji, serwisu i legalizacji wszelkiego typu wag samochodowych, tj. wag wyniesionych, czy też wag zagłębianych, pracownicy Mobilwag, wyselekcjonowali dla Państwa najlepsze rozwiązania technologiczne. Wszechstronna wiedza i umiejętności naszych specjalistów gwarantują Państwu rzetelne wykonanie zleconych nam zadań. Realizujemy zamówienia na wagi stalowe, wagi stalowo-betonowe i wagi betonowe.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania Naszych Klientów i jednocześnie sprawić, by nasze produkty i usługi spełniały wszelkie normy określone przez przepisy prawne. Jako producent wag samochodowych i przemysłowych, w oferowanych przez nas wagach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze wagi samochodowe powstają na konstrukcji stalowej o wysokich właściwościach wytrzymałościowych z przeznaczeniem do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie nasze wagi są piaskowane oraz podwójnie malowane.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Firma Mobilwag posiada niezbędne dopuszczenia i certyfikaty umożliwiające produkcję wag samochodowych, które poddawane są Sprawdzeniu Zgodności i legalizacji zgodnie z aktualnymi przepisami, obowiązującymi na terenie Polski i Unii Europejskiej. Nasze wagi samochodowe jak i przemysłowe, produkowane przez naszą firmę, wyposażone są w elektroniczne układy pomiarowe renomowanych firm europejskich takich jak: RHEWA, RINSTRUM, OHAUS, SENSOCAR, FLINTEC, ZEMIC, SARTORIUS, KELI.

Dodatkowo zajmujemy się także hybrydyzacją, czyli przekształcaniem wag mechanicznych w elektroniczne układy pomiarowe. Oferujemy Państwu pełen zakres usług, począwszy od fachowego doradztwa poprzez nadzór przy realizacji projektu, aż po montaż i legalizację urządzenia wagowego. To sprawia, że oszczędzają Państwo swój cenny czas zostawiając w naszej gestii wykonanie szeregu uciążliwych czynności poprzedzających fizyczne użytkowanie urządzenia. Jako niezależna firma charakteryzujemy się terminowością, uczciwością i wysoką jakością świadczonych usług. Odpowiednie wyposażenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, umożliwia nam realizację większości usług we własnym zakresie, co pozwala znacznie obniżyć koszty naprawy, a co za tym idzie zapewnić Państwu bardzo konkurencyjne ceny usług.

Służymy profesjonalnym i rzetelnym doradztwem.

Dla naszych klientów, przygotowaliśmy bowiem kilka systemów do wyboru:

waga samochodowa 60t
Wagi najazdowe

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Wagi samochodowe prefabrykowane

Wagi samochodowe stalowo-betonowe

Wagi samochodowe stalowe

Waga samochodowa mobilna

Skip to content