+48 793 071 071

Wzorce dużej masy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi Mobilwag w zakresie wzorców dużych mas do legalizacji wag, oraz serwisu wag, który realizujemy na terenie całej Polski. Wszystkie nasze wzorce dużej masy zostały zatwierdzone przez Urząd Miar i Wag. Można za ich pomocą sprawdzić wagę, dokonać wzorcowania, oraz wykonać ponowną legalizację wagi.

Wzorce dużej masy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi Mobilwag w zakresie wzorców dużych mas do legalizacji, oraz serwisu wag, który realizujemy na terenie całej Polski. Wszystkie nasze wzorce dużej masy zostały zatwierdzone przez Urząd Miar i Wag. Można za ich pomocą sprawdzić wagę, dokonać wzorcowania, oraz wykonać ponowną legalizację wagi.Potencjał naszej wypożyczalni wzorców masy to:

Nasze wzorce masy posiadają niezbędne świadectwa wzorcowania i ekspertyzy, wydane przez Polski Urząd Miar i Wag.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompleksowy zakres usług – jesteśmy w stanie dostarczyć wzorce mas prosto do klienta (dysponujemy własnym samochodem ciężarowym – ciągnik siodłowy z naczepą). Posiadamy również własną ładowarkę teleskopową New Holland, gwarantujemy ponadto fachową obsługę i serwis wag.


Dodatkowo oferujemy:

Skip to content