wagi samochodowe

Wagi samochodowe

Są to niezbędne urządzenie w każdej firmie, która zajmuje się współcześnie szeroko rozumianą logistyką. Występują jako najazdowe, wyniesione, zagłębiane, stalowe lub stalowo-betonowe.

Wagi platformowe - legalizowane i nielegalizowane

Wagi platformowe - legalizowane i nielegalizowane

o podstawowe narzędzie pracy każdej firmy, która zajmuje się dziś szeroką logistyką. Potrzeba ważenia towarów, europalet itp. sprawiła, że waga platformowa staje się standardem obok magazynów, hal produkcyjnych, hurtowni, sortowni, fabryk. Możliwość negocjacji ceny!

Tanie wagi platformowe - nielegalizowane

Tanie wagi platformowe - nielegalizowane

Jeżeli waga jest wykorzystywana na własne potrzeby do sprawdzenia masy jakiegoś towaru i nie będzie służyła do rozliczeń handlowych, wtedy idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie wagi platformowej nielegalizowanej.

Wagi nierdzewne - legalizowane

Wagi nierdzewne - legalizowane

Wagi z przeznaczeniem do pracy w skrajnie trudnych warunkach otoczenia. Odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wagi hermetyczne, o wysokim stopniu szczelności.

Wagi inwentarzowe - legalizowane

Waga przeznaczona do ważenia żywca, bydła oraz innego inwentarza. Waga elektroniczna z wbudowaną funkcją ważenia ruchomego obiektu.

Waga samochodowa - mobilna

lekka waga przenośna, dedykowana dla składów węgla, punktów skupu złomu oraz stacji demontażu pojazdów. Waga mobilna przeznaczona na ważenie samochodów dostawczych, małych samochodów ciężarowych. Zalety tej konstrukcji to jej przystępna cena, mobilność i uniwersalność.

Skip to content