Wagi samochodowe

Wagi najazdowe to produkty przeznaczone do pomiaru wagowego pojazdów. Zwykle na stałe montowane są w miejscach, w których niezbędne jest częste kontrolowanie masy pojazdów. Wagi samochodowe stalowo-betonowe wykorzystuje się przede wszystkim do ważeń aut ciężarowych w celu pobrania opłat, obliczania załadunku czy kontroli bezpieczeństwa dróg.
waga samochodowa najazdowa

Wagi najazdowe

Waga samochodowa składa się z części mechanicznej oraz z wyposażenia elektronicznego. Część mechaniczna, którą posiadają wagi samochodowe, to pomost ważący oraz czujniki tensometryczne wraz z łożyskami, zapewniającymi optymalne przeniesienie siły obciążenia i ochronę przed przeciążeniami. Elektronika ważąca składa się z uniwersalnego, programowalnego systemu pomiarowo-sterującego, dzięki któremu wagi samochodowe najazdowe są naprawdę funkcjonalne. Przetworniki, które posiadają wagi samochodowe, dzięki stałości parametrów w czasie i odporności na czynniki środowiska ,zapewniają długoletnią pracę. System pomiarowo-sterujący stwarza szerokie możliwości dalszego przetwarzania i analizy wyników ważenia.
Wagi najazdowe, które Państwu oferujemy, to współcześnie szalenie ważne urządzenia pomiarowe. Praktycznie każdy samochód przed wyjazdem w trasę musi zostać zważony. W związku z tym obok sortowni, hali produkcyjnej, magazynu, fabryki, warto również, aby na terenie zakładu znajdowała się waga samochodowa. Może to być waga samochodowa najazdowa albo zagłębiana.
waga najazdowa

Wagi samochodowe najazdowe

Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie produkcji, serwisu i legalizacji wszelkiego typu wag samochodowych, tj. wag wyniesionych, czy też wag zagłębianych, pracownicy Mobilwag, wyselekcjonowali dla Państwa najlepsze rozwiązania technologiczne. Wszechstronna wiedza i umiejętności naszych specjalistów gwarantują Państwu rzetelne wykonanie zleconych nam zadań. Realizujemy zamówienia na wagi stalowe, wagi stalowo-betonowe i wagi betonowe.
Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania Naszych Klientów i jednocześnie sprawić, by nasze produkty i usługi spełniały wszelkie normy określone przez przepisy prawne.
waga samochodowa 60t
Jako producent wag samochodowych i przemysłowych, w oferowanych przez nas wagach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze wagi samochodowe powstają na konstrukcji stalowej o wysokich właściwościach wytrzymałościowych z przeznaczeniem do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie nasze wagi są piaskowane oraz podwójnie malowane.

Nasza oferta obejmuje wagi samochodowe 60t, 50t, 40t, 30t, 20t, 15t i 6t o różnych wymiarach.
producent wag samochodowych
MOBILWAG jako profesjonalna firma wagarska posiada wzorce dużej masy wraz z własnym transportem (samochód ciężarowy VOLVO) i rozładunkiem (ładowarka teleskopowa NEW HOLLAND). Wzorce masy…
Świadczymy kompleksową usługę w zakresie legalizacji wag. Legalizujemy zarówno wagi samochodowe jak i przemysłowe (Ocena zgodności WE i legalizacja ponowna wykonywana przez Urząd Miar i Wag). Legalizacja…
Firma Mobilwag posiada niezbędne dopuszczenia i certyfikaty umożliwiające produkcję wag samochodowych, które poddawane są Sprawdzeniu Zgodności i legalizacji zgodnie z aktualnymi przepisami, obowiązującymi na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Nasze wagi samochodowe jak i przemysłowe, produkowane przez naszą firmę, wyposażone są w elektroniczne układy pomiarowe renomowanych firm europejskich takich jak: RHEWA, RINSTRUM, OHAUS, SENSOCAR, FLINTEC, ZEMIC, SARTORIUS, KELI.
wagi najazdowe samochodowe
Dodatkowo zajmujemy się także hybrydyzacją, czyli przekształcaniem wag mechanicznych w elektroniczne układy pomiarowe.
Oferujemy Państwu pełen zakres usług, począwszy od fachowego doradztwa poprzez nadzór przy realizacji projektu, aż po montaż i legalizację urządzenia wagowego. To sprawia, że oszczędzają Państwo swój cenny czas zostawiając w naszej gestii wykonanie szeregu uciążliwych czynności poprzedzających fizyczne użytkowanie urządzenia.
Jako niezależna firma charakteryzujemy się terminowością, uczciwością i wysoką jakością świadczonych usług. Odpowiednie wyposażenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, umożliwia nam realizację większości usług we własnym zakresie, co pozwala znacznie obniżyć koszty naprawy, a co za tym idzie zapewnić Państwu bardzo konkurencyjne ceny usług.
Nasz zespół doświadczonych fachowców w każdej chwili służy Państwu swoją wiedzą i pomocą.

Przed zakupem wagi, należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego konkretnie typu wagi samochodowej potrzebujemy?

Służymy w tym temacie profesjonalnym i rzetelnym doradztwem. Dla naszych klientów, przygotowaliśmy bowiem kilka systemów do wyboru:

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Oferta Wag samochodowych najazdowych, również mobilnych

Szybki kontakt

Mobilwag Kamil Włodarczyk
20-807 Lublin ul. Czeremchowa 15
NIP 712 277 45 97

tel. 793 071 071, 788 071 071
e-mail: info@mobilwag.pl

Allegro

Sklep Mobilwag