Numer telefonu793 071 071
--brak ikony--788 071 071

Wagi pomostowe i przemysłowe

Wagi przemysłowe, Wagi pomostowe to elektroniczne urządzenia pomiarowe, które współcześnie są wykorzystywane niemal w każdym przedsiębiorstwie. Z wag przemysłowych korzystają zarówno duże firmy, zajmujące się szeroko pojętą logistyką jak i gospodarstwa rolne czy sadownicze, fermy drobiu lub żywego inwentarza oraz małe firmy, gdzie produkt sprzedawany jest w jednostkach masy: kg lub g.
OHAUS T32XW
Obecnie wagi przemysłowe stanowią standardowe wyposażenie każdej hali produkcyjnej, fabryki, sortowni, hurtowni lub magazynu. Wagi pomostowe czy też magazynowe służą jako narzędzie pracy wszędzie, gdzie istnieje potrzeba ważenia: towarów, europalet, bigbag-ów, skrzyniopalet itp.
waga pomostowa
Wagi pomostowe sprzedawane przez firmę MOBILWAG zbudowane są z najwyższej jakości konstrukcji wagowych. Miernik wagowy wyposażony jest w wyświetlacz LCD z podświetleniem. Kabel tensometryczny łączący pomost wagowy z miernikiem ma długość 6m. Puszka przyłączeniowa z bocznym wejściem, odporna na kurz i wilgoć wykonana jest ze stali nierdzewnej. Każda waga jest poziomowana za pomocą wkręcanych nóżek.
Oferujemy Państwu najnowocześniejsze wagi platformowe, które skonstruowane zostały z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na duże obciążenia. Każda waga pomostowa wyposażona została w stabilną ramę ze wzmocnieniami poprzecznymi oraz solidną płytę górną wykonaną z blachy ryflowanej zapobiegającej przesuwaniu się towaru.
waga pomostowa
Oferowane przez nas wagi pomostowe posiadają w standardzie mierniki z wyraźnym, podświetlanym wyświetlaczem, ułatwiającym odczyt wagi. Ponadto każda dostępna w naszej ofercie waga platformowa odznacza się wyjątkowo stabilną konstrukcją, co gwarantuje zawsze prawidłowy wynik ważenia oraz bezproblemową legalizację ponowną. Wagi pomostowe dostępne są w wersji stalowej, malowanej proszkowo na kolor czarny oraz w wersji ze stali nierdzewnej, dzięki czemu odznaczają się długim okresem użytkowania.
waga platformowa
Zastosowanie wag przemysłowych oraz pomostowych w większości głównych działów gospodarki to obecnie wymóg dla każdego przedsiębiorcy, który chce z powodzeniem rozwijać swoją działalność i konkurować na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Zalety: solidna przemysłowa niska konstrukcja, regulowane nóżki, pomost wykonany z solidnej blachy ryflowanej, duże przyciski obsługi miernika zapewniające komfort użytkownikowi nawet przy obsłudze wagi w rękawiczkach, szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak rampy najazdowe czy ramy do zabudowy w betonie.


Pobierz broszurę (.pdf)

Szybki kontakt

Mobilwag Kamil Włodarczyk
20-807 Lublin ul. Czeremchowa 15
NIP 712 277 45 97

tel. 793 071 071, 788 071 071
e-mail: info@mobilwag.pl

Facebook

mobilwag

Allegro

Sklep Mobilwag