Wagi przemysłowe

Wagi przemysłowe to elektroniczne urządzenia pomiarowe, które obecnie wykorzystuje się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Elektroniczne wagi przemysłowe znajdują zastosowanie zarówno w magazynach i dużych firmach, zajmujących się szeroko pojętą logistyką, jak i w gospodarstwach rolnych czy sadowniczych, fermach drobiu lub żywego inwentarza. Także małe firmy, w których produkt sprzedawany jest w jednostkach masy: kg lub g, stosują wagi pomostowe.
Waga elektroniczna przemysłowa

Współcześnie wagi przemysłowe stanowią standardowe wyposażenie każdej hali produkcyjnej, fabryki, sortowni, hurtowni lub magazynu. Wagi magazynowe pomostowe służą jako narzędzie pracy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ważenia: towarów, palet, europalet, bigbag’ów, skrzyniopalet itp. Często takie wagi określane są jako wagi paletowe.
waga pomostowa magazynowa paletowa

Elektroniczne wagi przemysłowe

Wagi pomostowe oferowane przez firmę MOBILWAG zbudowane są z najwyższej jakości konstrukcji. Miernik, który posiada każda waga elektroniczna przemysłowa, wyposażony jest w wyświetlacz LCD z podświetleniem. Kabel tensometryczny, łączący pomost wagowy z miernikiem ma długość 6m, co sprawia, że nasze wagi przemysłowe najazdowe są bardzo funkcjonalne. Puszka przyłączeniowa z bocznym wejściem, odporna na kurz i wilgoć, wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wszystkie wagi pomostowe są poziomowane za pomocą wkręcanych nóżek.
Oferujemy Państwu najnowocześniejsze wagi platformowe, które posiadają konstrukcje z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na duże obciążenia. Nasze wagi przemysłowe zostały wyposażone w stabilną ramę z wzmocnieniami poprzecznymi oraz płytę górną, wykonaną z blachy ryflowanej, zapobiegającej przesuwaniu się towaru.
waga elektroniczna przemysłowa lub waga magazynowa z legalizacją

Wagi przemysłowe najazdowe i platformowe

Oferowane przez nas wagi pomostowe posiadają w standardzie mierniki z wyraźnym, podświetlanym wyświetlaczem, ułatwiającym odczyt wagi. Ponadto każda dostępna w naszej ofercie waga platformowa odznacza się wyjątkowo stabilną konstrukcją, co gwarantuje zawsze prawidłowy wynik ważenia oraz bezproblemową legalizację ponowną. Wagi pomostowe dostępne są w wersji stalowej, malowanej proszkowo na kolor czarny oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Nasze wagi przemysłowe platformowe wyróżniają się więc długim okresem użytkowania.
waga towarowa magazynowa
Zastosowanie wag przemysłowych, pomostowych czy paletowych w większości głównych działów gospodarki to obecnie wymóg dla każdego przedsiębiorcy, który chce z powodzeniem rozwijać swoją działalność i konkurować na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Zalety: solidna przemysłowa niska konstrukcja, regulowane nóżki, pomost wykonany z solidnej blachy ryflowanej, duże przyciski obsługi miernika zapewniające komfort użytkownikowi nawet przy obsłudze wagi w rękawiczkach, szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak rampy najazdowe czy ramy do zabudowy w betonie.

Wagi nierdzewne

Wagi nierdzewne to wagi przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach, odporne na niskie i wysokie temperatury. Wagi przemysłowe ze stali nierdzewnej, to wagi wykorzystywane w miejscach, gdzie waga przemysłowa wykonana ze zwykłej stali stopowej nie wytrzyma niesprzyjających warunków otoczenia. Wagi nierdzewne, to wagi mocne, wykonane z tzw. „kwasówki”, hermetyczne, szczelne.
wagi przemysłowe, waga magazynowa
Waga magazynowa ze stali nierdzewnej o wysokim stopniu ochrony przed wilgocią i zapyleniem pozwala na ważenie skrzynek i opakowań w niesprzyjających warunkach w zakładach produkcji artykułów spożywczych takich jak: przetwórstwa owocowo – warzywne, zakłady mięsne, produkcja napoi i słodyczy, mleczarnie, piekarnie.
wagi pomostowe
Wagi nierdzewne znajdują również zastosowanie przy ważeniu agresywnych substancji chemicznych. Cała waga, czyli konstrukcja, szalka oraz miernik wagowy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Klasa szczelności oferowanych wag to IP68. Poniżej przedstawiona nierdzewna waga do palet.
Waga nierdzewna paletowa do palet
Wagi przemysłowe o wysokim stopniu odporności, wykorzystywane są często w pomieszczeniach o znacznym zapyleniu, dużej wilgotności lub do pracy w otoczeniu wystawionym na działanie substancji żrących.

Oferujemy wagi magazynowe do 150 kg – 6000 kg z legalizacją.


Pobierz broszurę o wagach przemysłowych (.pdf)
Pobierz broszurę o wadze platformowej nierdzewnej (.pdf)

Szybki kontakt

Mobilwag Kamil Włodarczyk
20-807 Lublin ul. Czeremchowa 15
NIP 712 277 45 97

tel. 793 071 071, 788 071 071
e-mail: info@mobilwag.pl

Allegro

Sklep Mobilwag