Promocje

Promocje
Wagi samochodowe to niezbędne urządzenie w każdej firmie, która zajmuje się współcześnie szeroko rozumianą logistyką. Występują jako najazdowe, wyniesione, zagłębiane, stalowe lub stalowo-betonowe.
Katalog chwilowo niedostępny

Wagi platformowe – legalizowane to podstawowe narzędzie pracy każdej firmy, która zajmuje się dziś szeroką logistyką. Potrzeba ważenia towarów, europalet itp. sprawiła, że waga platformowa staje się standardem obok magazynów, hal produkcyjnych, hurtowni, sortowni, fabryk. Możliwość negocjacji ceny!Pobierz (.pdf)

tania waga nielegalizowana
Tanie wagi platformowe – nielegalizowane. Jeżeli waga jest wykorzystywana na własne potrzeby do sprawdzenia masy jakiegoś towaru i nie będzie służyła do rozliczeń handlowych, wtedy idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie wagi platformowej nielegalizowanej.
Pobierz (.pdf)

waga platformowa niedzewna
Wagi nierdzewne – legalizowane. Wagi z przeznaczeniem do pracy w skrajnie trudnych warunkach otoczenia. Odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wagi hermetyczne, o wysokim stopniu szczelności.
Pobierz (.pdf)

Promocje

Waga samochodowa – mobilna – lekka waga przenośna, dedykowana dla składów węgla, punktów skupu złomu oraz stacji demontażu pojazdów. Waga mobilna przeznaczona na ważenie samochodów dostawczych, małych samochodów ciężarowych. Zalety tej konstrukcji to jej przystępna cena, mobilność i uniwersalność.

Waga samochodowa 4x2m 6ton mobilnaPobierz (.jpg)
Waga samochodowa 4,5×2,3m 10ton mobilna
Pobierz (.jpg)

Promocje
Wagi inwentarzowe – legalizowane Waga przeznaczona do ważenia żywca, bydła oraz innego inwentarza. Waga elektroniczna z wbudowaną funkcją ważenia ruchomego obiektu.
Pobierz (.jpg)

Szybki kontakt

Mobilwag Kamil Włodarczyk
20-807 Lublin ul. Czeremchowa 15
NIP 712 277 45 97

tel. 793 071 071, 788 071 071
e-mail: info@mobilwag.pl

Allegro

Sklep Mobilwag